У XXI столітті просто неможливо досягти успіху, не знаючи англійської мови.  Вона є засобом міжнародного спілкування, використовується під час заповнення анкет, складання резюме, у діловому та приватному листуванні.

Вивчення англійської мови – ще й ефективний інструмент соціалізації й адаптації внутрішньо переміщених осіб: громадяни успішної незалежної держави мають вільно володіти англійською мовою, добре розуміти загальноєвропейські процеси, високопрофесійно та гідно представляти інтереси України на міжнародній арені.

Наша місія – інтегрувати здобувачів освіти в англомовне середовище; залучати дорослих до іншомовного спілкування; спонукати до самоосвіти; сприяти використанню англійської мови в повсякденному спілкуванні.

Ми пропонуємо: рольові ігри, розмовні клуби, розмовні інтенсиви, заняття в ігровій формі, занурення в іншомовне середовище, тренінги, майстер-класи, родинні свята, вікторини, конкурси, квести тощо.

Для кого наші заняття:

  • Розмовний клуб «Англійська для бізнесу» працює для дорослих, які володіють англійською мовою на рівні користувача, але мають необхідність і бажання підвищити рівень володіння діловою англійською мовою; засвоїти мовні норми й правила етикету ділового спілкування; попрактикуватися в усному мовленні.
  • Рольові ігри «Англійська для співбесіди» допоможуть дорослим удосконалити навички заповнення резюме та його складання, підготуватись до співбесіди англійською мовою для роботи за будь-якою спеціальністю, розширити горизонти і спробувати себе в новій ролі.
  • Розмовний інтенсив покликаний залучити учнів середньої та старшої ланок до вільного опанування англійською мовою за допомогою настільних ігор, квестів, перегляду фільмів англійською мовою. Під час занять учасники збагачуватимуть словниковий запас, практикуватимуться у правильній вимові, спілкуватимуться з однолітками, носіями мови, адже високий рівень розмовної англійської – ключ до  надзвичайних можливостей і неймовірних вражень.
  • Занурення в незнайоме мовне середовище за методикою Берліца «Швидкий старт» гарантовано допоможе учасникам зануритись в англомовне середовище, поступово використовувати англійську мову в повсякденному спілкуванні, практикуватись у її вживанні в побуті, долати мовний бар’єр, створювати ситуацію успіху. 
  • Заняття в ігровій формі «Чарівна казка» допоможуть майбутнім першокласникам використовувати базовий лексико-граматичний матеріал, складати словосполучення, елементарні речення.  Ми  створимо атмосферу, в якій навчання буде бажанням, а не примусом. Адже хто, як не казкові герої, здатні мотивувати дитину до вивчення англійської мови на  початковому етапі, підтримувати цей інтерес упродовж усього періоду навчання?
  • Вивчення англійської мови за методом Олендорфа «Англійська для побуту» – це майданчик для сімейних занять (дітей та їх батьків). Виконуючи творчі змагання разом, змагаючись у квестах і вікторинах, внутрішньо переміщені родини стабілізуватимуть свій емоційний стан, налагоджуватимуть стосунки з іншими родинами, адаптовуватимуться під існуючі реалії, а також інтегруватимуться в англомовне середовище, удосконалюватимуть мовні навички.
  • Заняття в центрі вивчення англійської мови «English Space» онлайн для тих, хто має бажання вивчати мову, але заняття в очному форматі їм не підходять. Такий формат навчання найкраще адаптується під стиль життя сучасної людини, відповідає її потребам та запитам. Під час онлайн-занять у комфортній та дружній  атмосфері зникають бар’єри страху та невпевненості, адже ваш викладач – це  особистий консультант і помічник на шляху до знань. Ви й самі можете в цьому переконатися. Запрошуємо долучатися!

 

Тож, якщо цей запит є актуальним і для вас, запрошуємо  зануритись в англомовне середовище разом зі спільнотою «English Space».

Ваше завдання – обрати для себе зручний формат, а ми гарантовано організуємо якісний процес навчання й втілимо всі найсміливіші ідеї в реальність!

 
Готові приєднатися? Заповніть форму реєстрації