Розвиток самостійної, незалежної, демократичної української держави потребує досконалого володіння знаннями сучасної української літературної мови. Вона віддзеркалює світосприйняття, виражає національний характер народу, його історію та культуру. Мова – потужний фактор соціалізації, адже входження в суспільство багато в чому відбувається через  опанування нею.

Наша місія –  допомогти усім охочим розвивати  культуру усного та письмового мовлення; поглибити знання про мову, формувати вміння правильно застосовувати її засоби.

Ми пропонуємо: тренінги, майстер-класи, експрес-курси, практикуми, родинні розмовні  клуби, родинні свята, конкурси, квести, спілкування в соцмережах тощо.

Для кого наші заняття?

Клуб спілкування «Українська мова: від вимови до розмови» працює для тих, хто бажає  комплексно вивчати українську мову з нуля. Усі охочі навчаться правильно говорити й грамотно писати українською,  вільно використовувати її в будь-яких ситуаціях. 

Тренінги «Ділова українська мова» допоможуть вивчити державну мову для виконання службових обов’язків. Набуті знання про особливості ділового мовленнєвого етикету, вимоги до складання та оформлення ділових паперів стануть у пригоді державним службовцям будь-якої категорії.

Експрес-курс «Прокачай українську» покликаний інтегрувати дітей шкільного віку в українськомовне середовище. Він спрямований не тільки на вдосконалення лексичних, граматичних, орфоепічних норм учасників, але й на розвиток навичок українського розмовного мовлення.  Ці зустрічі спонукають школярів  до самоосвіти, адже проходять у формі ігор, тренінгів, квестів і дають можливість учасникам продемонструвати свою мовну вправність.

Родинний клуб «Мова для розмови» – це майданчик для сімейних занять дітей  та їх батьків, які бажають спілкуватися українською мовою. Розв’язуючи спільні завдання, створюючи групові проєкти, змагаючись родинами та підтримуючи одне одного, оволодіння мовними нормами дається легше та швидше.

Функціонує сторінка «СловоДвір» у мережі «Фейсбук», де можна зануритися у світ мовознавства, літератури, лінгвістичних загадок, збагатити словниковий запас, поспілкуватися з однодумцями.

Для старшокласників розгорнуто онлайн-платформу «Українська на 12+!». Вона для тих учнів, які хочуть мати глибокі й системні знання з усіх розділів  української мови та використовувати їх на практиці, підготуватися до національного мультипредметного тесту.

Отже, якщо ви вже мотивовані, але не знаєте, з чого почати, ми допоможемо!

 

Матеріали, які стануть вам у нагоді

 

 
Готові приєднатися? Заповніть форму реєстрації