Сьогодення дистанційного навчання, розвиток інформаційно-цифрової компетентності відповідно до Професійного стандарту вчителя ЗЗСО є необхідною умовою для успішної самореалізації та продовження навчання педагогів. Інна Малєєва, учителька трудового навчання та технології Покровського НВК №1, вкотре довела, що якісне дистанційне навчання – це сукупність ретельно дібраних онлайн-сервісів, які допомагають педагогові ефективно провести онлайн-урок в інтерактивному форматі. Родзинкою зустрічі стала демонстрація платформ Canva, Wordwаll, Jigsaw Planet, WordArt та генераторів ребусів, якими можна скористатися під час проведення дистанційних уроків із трудового навчання та технологій.

Світлана Панченко, методистка відділу STEM-освіти та інформаційних технологій, подякувала спільноті технологічної освітньої галузі за активну участь, побажавши творчості та наснаги в подальшій професійній діяльності, а також – неодмінного успіху у формуванні інформаційно-цифрової компетентності у здобувачів освіти.

Рухаємо технологічну освітню галузь, наближаємо перемогу!

Матеріали заходу можна переглянути за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1v9I4z-YjxRkj-IljYnLvrnxQPgAzw6bO?usp=sharing