Останнє заняття в цьому навчальному році – 13 червня 2023 року – було присвячене паронімам. Чим відрізняються слова «змістовий» і «змістовний», «дружний» і «дружній», «хутровий» і «хутряний»? Важливо знати, якщо не хочете потрапити в незручну ситуацію.

Центр розпочав роботу 1 грудня 2022 року. І ось уже понад пів року охочих поліпшити рівень мовних знань зустрічає викладачка – методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, заслужений учитель України Тетяна Байдаченко.

Протягом цього часу учасники вправлялися в орфографії та вживанні нормативних лексичних одиниць та граматичних форм, отримували поради щодо якісних онлайн-ресурсів та ефективної самостійної роботи, аналізували результати тестів, ділилися досвідом опанування рідної мови, отримували задоволення від спілкування.

І сьогодні словодворівці повторили вивчене, виконавши низку інтерактивних вправ, а також залишили відгуки про навчання на дошці Padlet.

Отже, із нетерпінням чекатимемо на старих та нових друзів у вересні. Відділ мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного ІППО впевнений: коло однодумців буде ширшати!