Так, для працівників закладів освіти Донецької області, які тимчасово перебувають у місті Києві, 6-8 лютого в межах діяльності освітнього хабу «Донеччина» було проведено тренінг для інструкторів з інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ). Захід було організовано Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC).
Під час тренінгу учасникам було надано рекомендації щодо залучення учнів до проходження онлайн-курсів з ІНРМ, як на освітніх платформах для дистанційного навчання, так і освітніх ресурсах для дистанційного навчання закладів освіти у Донецької області, а також за допомогою використання освітнього ресурсу – ІНРМ сайту: stopmina.dk в межах шкільної програми та проведення просвітницьких заходів та годин спілкування.
Сподіваємось, що подальша співпраця з Данською радою у справах біженців сприятиме:
- розбудові безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі;
- зниженню ризиків, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами, та формуванню навичок та алгоритмів безпечної поведінки;
- підвищенню рівня якості освіти в Україні щодо питань безпеки, здоров'я та соціальної інтеграції;
- покращенню інформаційно-просвітницької роботи з батьками та громадськістю щодо створення в освітніх закладах безпечного комфортного середовища.
Проведення тренінгу стало можливим завдяки фінансуванню в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу.